Haberler
SKALADIES ANTALYA GÖREVDE – İLK PROJE PATARA ARKEOLOJİK KAZI EVİ
Değerli SKAL Antalya Üyeleri
Ulu İnşaat Sunum
Skal Antalya Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Skal Antalya Mayıs Ayı Toplantısı
Skal Antalya Şubat Ayı Toplantımız,
USDF İZMİR TOPLANTISI
  tüm haberler
Kampanyalar
Anadolu Hastanelerinde %25 indirim
Eleven Interior'da indirim
Crowne Plaza Antalya Otel'inde %20 indirim
The Marmara Antalya Otel'de %20 indirim
Limak Hotels'de %20 indirim
  tüm kampanyalar
Değerli Skal Dostlarım,
(21.3.2019)

İlk edindiğimiz bilgilere ve gerçekleşmelere göre, 2019 Sezonunun beklentilerimizin üzerinde verimli ve başarılı geçeceğinin müjdelerini  verebiliriz. Umarız, şu anda başarılı bir şekilde sürmekte olan rezervasyonlarımız sezon boyu devam eder  ve biz de 2019 Sezonumuzda  2014 Yılındaki gibi güzel sonuçlara ulaşabilme şansını yakalarız. Bu güzel  temmenilerimizden sonra Şubat ayındaki gelişmelere geçebiliriz.

Bu Yılın ikinci Yemekli Toplantısını 27 Şubat Çarşamba günü, Sevgili Üyemiz Fatih Caner kardeşimizin evsahipliğinde Crowne Plaza Hotel Antalya’da gerçekleştirdik. Güzel bir katılımın olduğu ve Skal Antalya’mızın kurulmasında emeği geçen değerli üyelerimizin de bizi onurlandırdığı Yemeğimizde, Crowne Plaza Otel’in her zamanki  güleryüzlü Servisi, lezzetli Yemekleri ve candan Evsahipliği ile ağırlandık. Başta Fatih kardeşimiz olmak üzere emeği geçen tüm Otel Personeline bir kez daha gönülden teşekkür ederiz. Ayrıca, bu anlamlı Toplantımıza katılan siz değerli Skal Dostlarımıza da ayrıca çok teşekkür ediyoruz.

Bu ayki Konuşmacı Konuğumuz, uzun yıllardır üyemiz olan ve Skal Antalya’ya çok emekleri dokunan değerli üyemiz Avni Aker Hocamızdı. Avni Hocamız, “Geçmişini Bilmeyen Geleceğini Göremez” sözünden yola çıkarak uzunca süren Arşiv araştırmalarından sonra “SKAL ANTALYA’NIN KURULUŞ ÖYKÜSÜ” başlıklı Sunumu’nu büyük bir beğeni ve sürprizlerle gerçekleştirdi. Fakat henüz gerçekleştirdi de diyemiyoruz, çünkü süre sunumun tamamına yetmedi ve bu nedenle kalan bölümünü Nisan ayındaki Toplantımızda devam edecek ve bu nedenle Teşekkürümüzü Nisan ayında Sunumunu tamamladıktan sonra yapalım dedik. Bu arada, özellikle bu değerli Sunum’da aramıza katılarak o Yıllardaki  hem Skal ve hem de Antalya Turizm’inin gelişimi ile ilgili anılarını paylaşan Mehmet Alfuran, Subutay Gönen, zamanının en önde gelen Seyahat Acantaları arasında olan Camel Tour ve yine zamanının en önde gelen Tatil Köyleri arasında gelen Salima Tatil Köyleri’nin Kurucusu ve Sahibi Ergun Güvenç, Dünya Başkanımız Salih Çene ve Councillor’mız Asuman Tarıman’a bir kez daha çok teşekkür ederiz.

Skal Mail Grubumuz ve Skal WhatsApp Sayfamızda paylaştığımız  bazı duyurularımızı bir kez daha Bültenimizde de paylaşmak istedik.

USDF Federasyon Toplantımız 15-17 Mart  tarihlerinde Skal İzmir Başkanımız Emre Gezgin’in evsahipliğinde İzmir Hiton Otelinde yapılacaktır. Aynı zamanda bu Toplantımızda Federasyon Genel Kurulu yapılarak Yeni Dönem Başkanı, Yönetim Kurulu ve bağlı Kurulları seçilecektir. Derneğimizden bu seçimlere; Asuman Başkanımız tekrar Councillor görevine, Münciye Başkanımız tekrar Yönetim Kurulu Üyeliğine, Umman Başkanımız Disiplin Kurulu Üyeliğine ve Dinçer Başkanımız Denetleme Kurulu Üyeliğine aday olmuşlardır. Skal Antalya olarak gururla desteklediğimiz değerli Başkanlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

2019 Yılı Dünya Kongre’miz de, Skal International’ın mail’lerini paylaştığımız gibi, 14-21 Eylül tarihlerinde Miami çıkışlı 1 haftalık Royal Caribbean Cruise şeklinde yapılacaktır. Uzun süreli olması nedeniyle dostlukların, arkadaşlıkların ve iş fırsatlarının çok daha fazla yakalanabileceği bu Kongremizi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dileyen üyelerimiz daha fazla bilgiyi, Skal International’ın www.skal.org Sayfasından ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile görüşerek edinebilirler.

Crowne Plaza’daki Toplantımızda da tekrarlamış olduğumuz gibi, Mart Ayındaki yoğun Fuarlar nedeniyle katılımın az olacağı düşücesiyle Mart Ayındaki Toplantımızı iptal ettik. Bu nedenle bir sonraki Toplantımızı Nisan Ayında yapacağız. Toplantı Tarihini ve Yerini henüz kesinleştiremediğimiz için daha sonra sizlere bilgi verebileceğiz.

Skal Sevgi ve Saygılarımızla,

H. Cüneyt Kuru
Başkan  


[Tüm Yazılar]

Yazarlarımız
Bora AKTÜRK
THOMAS COOK İFLAS SÜRECİNDE İFLAS MASASINA KAYIT İŞLEMLERİ
........................
Özel Oytun Türköğlu
TripAdvisor ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi
........................
Hamit KUK
SAHİ BATI BİZİ KISKANIYOR MU?
........................
Mehmet BAHAR
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HAKKINDA 7 İLGİNÇ GERÇEK
........................
Mehmet MÜLAYİM
Turizmde farklılık fark yaratır
........................
K. Dinçer SARIKAYA
2017 YILI İSTATİSTİKSEL OLARAK 2016’DAN İYİ
........................
Umman ÇETİNBAŞ
KALİFİYE PERSONEL EĞİTİMİ Hakkında bir Röportaj...
........................
Salih ÇENE
Dolar-Avro Tartışmaları Bize Fayda Sağlar Mı?
........................
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım,
........................
Emir HEPOĞLU
Mecburen
........................
sponsorlarımız
başkanın mesajı
Önceki Yıllara göre belirgin bir şekilde fark yaratan bu güzel Sezonumuzu, başlangıçda olduğu gibi, başarılı bir şekilde bitirmeyi temenni ederken m ...
devam
antalya hakkında

Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Turizm, il ve kent merkezi ekonomisini belirler. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç ...

devam
Skal International Antalya © 2010 Tasarım ve Programlama İDA Consulting